Steelers vs. Browns tulemused: reaalajas värskendused, voogesitus, mängustatistika, neljapäevaõhtuse jalgpalli tipphetked

Clevelandis puhkes tulistamine. Kui paljud ootasid kaitselahingut kahe vana divisjoni rivaali vahel, siis Steelers ja Browns lõid esimesel poolajal skoori neljal järjestikusel sõidul. Steelers kogunes pärast varakult mahajäämist, et asuda poolajaks 14:13 juhtima.

Pärast aeglast algust mõlemal pool palli tabas Browns eesotsas Nick Chubbi 37 jardi jooksuga esimesena Jacoby Brisseti 11 jardi sööduga Amari Cooperile. Steelers vastas Najee Harrise 5 jardi tabamusega teise veerandi alguses. ballett, ühe käega saak uustulnuk George Pickens lõi Harrise touchdowni.

Cleveland vastas David Njoku tabamusega Brissetti tabamusega 8:58. Steelers haaras oma esimesed eduseisu hetked hiljem, kui Mitch Trubisky lõi ühe jardi maandusjooksul värava. Cleveland ei suutnud enne poolaega juhti taastada, kui ta viskas oma viimasel sõidul enne poolaega mittetäieliku neljanda söödu.

Tugev tuul mõjutas esimesel poolajal mõlemat lööjat. Chris Boswell eksis Pittsburghi teisel sõidul 53 jardi katsel. Brownsi uustulnuk Cade York jättis PAT-i vahele, mis on praegusel hetkel mängu erinevus.

Hoidke see lukustatuna otse siin CBS Spordis, et saada värskendusi ja analüüse neljapäevaõhtuse AFC North lahingu ajal: