Lõbus esimene pool, kuna Jacoby Brissett ja Mitch Trubisky näevad head välja – autor Terry Pluto

CLEVELAND, Ohio – Minu märkmikus on kritseldusi, nagu Brownid jälgivad Pittsburghis, 14.–13.

1. Pittsburgh lähenes Clevelandi kaitse ründamisele teistmoodi. Esimesel poolajal jooksis Steelers seda 16 korda 88 jardi. Brownidel oli raskusi jooksu kaitsmisega. Pittsburgh skoori tegi Mentori Mitch Trubisky 1 jardi jooksuga ja Najee Harrise 5 jardi jooksuga.

2. Trubisky söötis 9-st 13-st 109 jardi. Ta võttis ühendust George Pickensiga 36 jardi püüdmiseks, ühe käega silmapaistva Georgia Techi uustulnuka poolt.

3. Jacoby Brissett tegi tugeva esimese poolaja. Ta söötis 16-st 22-st 134 jardi ja paar TD-d. Tundus, nagu oleks ta pühapäeval Jetsi vastu mänginud.

4. Browns kaasas lõpuks rünnakusse range otsa David Njoku. Ta tegi lõpustsoonis tohutu hüppe 7-jardi TD-ks. Tema arvele jäi 69 jardi peale seitse tabamust. Amari Cooper tabas 35 jardi neli söötu.

5. Tere tulemast Clevelandi. Rookie Cade York jäi eelmisel pühapäeval Brownsi 31:30 kaotusseisus Jetsile lisapunktist puudu. Teisel veerandajal tabas tema lisapunktikatse püsti ja eksis. Ta sai mängu alguses lisapunkti.

6. Browns alustas Jack Conklini parema löögiga, mis on esimene kord, kui veteran sel hooajal mängis. Demetric Felton oli taas väravaid löömas. Ta oli passiivne. Tema asemele tuli veteran Chester Rogers.

7. Browns tabas erimeeskondade palli, kui Pittsburghi Miles Killebrew blokeeris osaliselt Corey Bojorquezi löögi. See sõitis vaid 25 meetrit. See andis Pittsburghile palli Clevelandi 48 jardi joonel. Steelers võttis esimese maha. Nad lõid 49 jardi värava, kuid Chris Boswell lõi selle mööda.

8. Esimesel veerandajal sai Brissett neljanda ja 1-ga esimese maha. See on neljas kord sel hooajal, kui Brissett kasutab QB vargsi esimeseks allakäiguks. Ta on 6 jalga 4 ja 235 naela ning väga tugev.

9. Brissetti QB kiirus hoidis sõitu elus. Nick Chubb pääses 36 jardi jooksus, kus ta murdis vähemalt kolm tabamust. Seejärel tabas Brissett Amari Cooperit lasersööduga 12-jardi TD-ks. Chubb kogus esimesel veerandajal kuue tungiga 54 jardi.

Rohkem Brownsi kajastust

Pinge tundvad treenerid lisavad Browns-Steelersi mängu – Terry Pluto mängueelne kritseldus

NFL-i tagamängija võimsusreitingud: Jacoby Brissett, Joe Burrow ja Mitch Trubisky võrdlevad nädala järel

Kuidas pruunid saavad kasutada Bill Belichicki mänguplaani Steelersi võitmiseks: filmiülevaade

Miks peaks Kareem Hunt mängima suurt mängu, kui Browns vastamisi Steelersiga: Ashley Bastock

Kas Mike Priefer on Brownsi erimeeskondi paremaks muutnud või mitte?

Browns vs. Steelers: neljapäevaõhtuse jalgpalli mängu eelvaade, koefitsiendid ja valikud: Orange and Brown Talk

Miks David Njoku neljapäeva õhtul Brownsi värava lööb: Dan Labbe

Browns vs. Steelers: Neljapäevaõhtune jalgpalli valik

Käibelõksu vältimine ja veel kaks asja, mida Browns vs. Steelersis neljapäevaõhtuses jalgpallis jälgida

Myles Garrett ja bowling, Nick Chubb ja skoorimine, mängijatega kohtumine ja palju muud: Mary Kay Cabot’s Browns võtab

Vaadake, kuidas Nick Chubb, Jacoby Brissett, Amari Cooper ja teised Brownid Steelersi mängu üle arutlevad

Myles Garrett, Joel Bitonio ja Jack Conklin lähevad neljapäeva õhtul vigastuste tõttu vastamisi Steelersiga.

Joe Haden sõlmib Brownsiga ühepäevase lepingu, et nendega pensionile minna; saab selle hooaja matšis au